Jste zde

Projekty rodinných domů

Individuální projekty rodinných domů

Nebojte se individuálního projektu! Projekt bude ušitý vašim potřebám na míru a koncipovaný přímo pro váš pozemek. Oproti typovému projektu z katalogu nejsou u nás náklady spojené s individuálním projektem nijak výrazně vyšší. Naši architekti se vám budou plně věnovat a projdou s vámi všechny náležitosti stavby od A do Z.

Dotace z programu Nová zelená úsporám

Dotace z programu Nová zelená úsporám vám vykompenzuje vícenáklady spojené s výstavbou pasivního či nízkoenergetického domu. Získáte tak moderní dům, který předběhl svoji dobu, za stejné peníze, za které byste postavili běžnou stavbu. V programu NZU můžete získat v oblasti podpory B částku 300.000 Kč (B1) nebo částku 450.000 Kč (B2), dále také zvýhodnění 10% v Moravskoslezském kraji a dotaci 35.000 Kč na inženýrské práce (podoblast podpory B3). 

Projekty pasivních staveb

Projektujeme rodinné domy s možností získání dotace z programu Nová zelená úsporám. Naše domy jsou extrémně úsporné, cenově dostupné a nenáročné na provoz. Váš měsíční účet bude pod 2.000 Kč měsíčně za provoz, ohřev teplé vody i vytápění! Mnohdy i s vodným a stočným. Účty našich zákazníků to dokazují. S ohledem na kvalitně navržené zateplení, vyřešení tepelných vazeb a správně navrženou těsnost stavby neucítíte chlad ani průvan. Díky řízenému větrání s rekuperací bude ve vašem domě vždy čerstvý vzduch, ticho, sníží se prašnost a ještě ušetříte. Okna můžete samozřejmě kdykoliv otevřít a větrat přirozeně. Instalací fotovoltaické elektrárny se stanete nezávislými. Krb může být Váš náhradní zdroj a příjemný společník za dlouhých zimních večerů.